KONST / Litografier / Färglitografier 12769556
nr 1276 9556
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografier, 3 st, 330-upplaga. Signerad. Motivet: 29x25 cm
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
söndag 3 november 2019
kl 06:40:52
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim